Villanauha, koristevillaa, tummanpunainen, 10 m villanauhaa floristiikkaan ja askarteluun

Villanauha, koristevillaa, tummanpunainen, 10 m villanauhaa floristiikkaan ja askarteluun
1,88 € varten m
Toimitus 20. huhtikuu **
100 € tavaroiden arvosta ei toimituskuluja

Koristevillaa, tummanpunainen – 10 metriä villanauhaa kukkakauppoihin ja askarteluun
Vapauta luovuutesi! Tummanpunaisella koristevillanauhallamme voit loihtia ainutlaatuisia kukka-asetelmia, rakkaudella tehtyjä lahjapakkauksia tai omaperäisiä askarteluprojekteja hetkessä. Rikas, lämmin viininpunainen väri huokuu sekä eleganssia että kodikkuutta – täydellinen tunnelmallisten yksityiskohtien luomiseen kukka-asetelmiin tai askarteluprojekteihin. Olipa kyseessä sitten seppelekoristeet, käsintehdyt kortit tai henkilökohtaiset scrapbooking-projektit, tämä koristevilla tarjoaa lukemattomia mahdollisuuksia. Etsitkö jotain uutta ja ainutlaatuista? Silloin tämä monipuolinen ja luonnollinen materiaali on juuri sitä, mitä tarvitset!
Käytännöllinen apulainen luoviin projekteihin: Tummanpunainen koristevilla
Tummanpunainen koristevillanauhamme tekee vaikutuksen ilmavalla, kevyellä koostumuksellaan ja miellyttävällä tuntumallaan. 10 metrin pituisena langana sinulla on runsaasti materiaalia monenlaisiin tee-se-itse-projekteihin. Villalankaa on ihanan helppo muotoilla ja säätää, joten se sopii erinomaisesti kukka-asetelmien luomiseen. Olitpa sitten tekemässä elegantteja pöytäasetelmia erityistilaisuuksiin tai yksinkertaisia skandinaavisia seppeleitä, tämä koristeellinen villanauha sopii harmonisesti mihin tahansa sisustukseen. Rikas, tummanpunainen väri antaa projekteillesi ajatonta eleganssia, joka sopii kauniisti yhteen monien muiden materiaalien, kuten luonnonoksien, kankaiden tai kuivakukkien, kanssa.
Luonnollisemmasta ulkonäöstä pitäville tämän puhdasvillaisen nauhan erityisominaisuudet ovat erityisen positiivisia. Se on paitsi koristeellinen myös kestävä – täydellinen valinta ympäristötietoisille luoville tekijöille. Yhdistä villanauha muihin asusteisiin, kuten juuttilankaan tai koristelankaan, luodaksesi ainutlaatuisia kappaleita, jotka heijastavat omaa tyyliäsi.
Ominaisuudet ja edut
- Pituus: 10 metriä
- Leveys: 4 cm
- Väri: Tummanpunainen, Bordeaux
- Materiaali: 100% villaa
- Erittäin ilmava, löysä ja kevyt
- Monipuolinen käyttö kukkakaupoissa, käsitöissä ja muussa
Luovat sovellukset: Innovatiiviset lähestymistavat ja konseptit
- Luo tyylikkäitä kranssikoristeita etuovelle tai ruokapöydälle
- Luo yksilöllisiä lahjapakkauksia erityisellä tyylillä
- Anna käsintehdyille korteillesi ja leikekirjoillesi erityinen silaus.
- Käytä sitä korostusmateriaalina neulonta- tai virkkausprojekteissa.
Tuotekuvissa näkyvät koriste-esineet ja asusteet eivät sisälly toimitukseen.
Pituus: 10m
Leveys: 4 cm
Korkeus: 4 cm
Halkaisija : 4 cm
Väri: Tummanpunainen, Bordeaux
Materiaali: 100% villaa
Tuotenro: BWL-B00010RO05
laivaus-Paino: ≈0,25 kg
Toimitus: 20. huhtikuu **
Artikkelin kuvagalleria







Huopavilla villaa ja nauhoja
Artikkeli, jossa on vain pieniä määriä.
Kausituotteita ei voida järjestää uudelleen!
Last Minute
Nauhat ja lahjanauha - kaikki alaluokat yhdellä silmäyksellä
DIY-Studio...


