Planter Cream Metal Shabby Chic Ø11cm K10,5cm

Floristik24 Planter Cream Metal Shabby Chic Ø11cm K10,5cm

Planter Cream Metal Shabby Chic Ø11cm K10,5cm

4,00 € *

Toimitus 26. Maaliskuu **

Customers Customers Customers

Miriam Z. ja 1221 muuta rakastavat Planter Cream Metal...

 
  • Värit: Kerma

100 EUR tavaroiden arvosta ei toimituskuluja FI

Tuotevariaatio

kohteita Tölkin koristelu aprikoosimetallinen ruukku Ø11cm K10,5cm kohteita Tölkin koristelu aprikoosimetallinen ruukku Ø11cm K10,5cm

Tölkin koristelu aprikoosimetallinen ruukku Ø11cm K10,5cm

4,00 € *

Myyty 400+ kertaa

- 19 %

kohteita Kukkaruukku koristeellinen peltilohi metalli kesäkoristeet Ø11cm K10,5cm kohteita Kukkaruukku koristeellinen peltilohi metalli kesäkoristeet Ø11cm K10,5cm

Kukkaruukku koristeellinen peltilohi metalli kesäkoristeet Ø11cm K10,5cm

4,00 €* 3,25 €* Säästät 19% (0,75 €)

Myyty 400+ kertaa

kohteita Planter Cream Metal Shabby Chic Ø11cm K10,5cm kohteita Planter Cream Metal Shabby Chic Ø11cm K10,5cm

Planter Cream Metal Shabby Chic Ø11cm K10,5cm

4,00 € *

Myyty 1200+ kertaa

kohteita Koristepelti vanha pinkki metallipeltipurkki istutukseen Ø11cm K10,5cm kohteita Koristepelti vanha pinkki metallipeltipurkki istutukseen Ø11cm K10,5cm

Koristepelti vanha pinkki metallipeltipurkki istutukseen Ø11cm K10,5cm

4,00 € *

Myyty 600+ kertaa

kohteita Vintage istutuslaatikko koristeellinen laatikko violetti metallinen kesäkoristelu Ø11cm K10,5cm kohteita Vintage istutuslaatikko koristeellinen laatikko violetti metallinen kesäkoristelu Ø11cm K10,5cm

Vintage istutuslaatikko koristeellinen laatikko violetti metallinen kesäkoristelu Ø11cm K10,5cm

4,00 € *

Myyty 300+ kertaa

Viehätys tölkistä: kermanvärinen metallinen kätköt huokuu ystävällistä nuhjuista tyylikkyyttä. Ulkopuolelta peltipurkki näyttää romanttisesti ruosteelta kuin kukkaruukku: kaksisävyinen maalaus ja kohdennettu maalipintakerroksen ylemmän kerroksen poisto voi luoda vaikutelman ruosteisesta vintage-koristeesta. Toisaalta astian sisäpuoli on hopeaa.

Ehkä varhainen kukkija työntää pian päänsä purkista? Tai värikkäät sarvilliset orvokit piristävät kesääsi ruukussa? Myös lahjaideana kasvin yhteyteen nostalginen kasvilaatikko on todellinen sisäpiirivinkki kaikille retrofaneille. Kukkavaahdolla voit myös järjestää keinokasveja, kuten silkkikukkia, metallilaatikkoon.

Vuoraa metallinen kylvökone foliolla ruosteen ja vesivuodon estämiseksi. Täytä sitten soraa tai rakeita, jotka voivat tarjota tehokkaan vedenpoiston kasvien juurikerrokselle.

Vinkkejä:
Tämä tuote on valmistettu galvanoidusta, jälkikäsitellystä teräslevystä. Tästä syystä emme voi taata , että alus on 100 % ruosteenkestävä ja 100 % vesitiivis .

Tuotekuvissa näkyvät tarvikkeet ja koriste-esineet eivät sisälly toimitukseen.

Halkaisija: noin Ø11cm
Korkeus: noin 10,5 cm
Väri: kerma, ruskea, ruoste
Materiaali: metalli
Määrä: 1 kpl
google_translate
Tuotenro: 03867
laivaus-Paino: ≈0,38 kg
Toimitus: 26. Maaliskuu **

Lisätietoja

Artikkelin kuvagalleria

kohteita Planter Cream Metal Shabby Chic Ø11cm K10,5cm

minimum bestillingsverdi Floristik24.fi: 15 €

Kauhat ja kulhot

Artikkeli, jossa on vain pieniä määriä.
Kausituotteita ei voida järjestää uudelleen!


Last Minute

Tina-ämpäri sinkkiastiat  - kaikki alaluokat yhdellä silmäyksellä