Lyhty ripustettavaksi lasi metalli koriste talo musta H25cm
Lyhty ripustettavaksi lasi metalli koriste talo musta H25cm
-15% Coupon code:
METAL15
Toimitus 19. saattaa **
Vain 9 jäljellä varastossa.
Jannik L. ja 81 muuta rakastavat Lyhty ripustettavaksi lasi...
100 € tavaroiden arvosta ei toimituskuluja
Aseta pylväskynttilä kynttilänjalkaan ja käytä pientä taloa piristääksesi olohuonettasi. Ripustuskoriste on helppo ripustaa katolla olevan silmukan avulla.
Jos haluat sisustaa talon siluetin ylellisesti ja sitten valaista sitä, suosittelemme käyttämään LED-pilarikynttilöitä. Täältä löydät myös sopivat pylväikynttilät tai isommat aidolla vahalla ja LEDillä varustetut teekynttilät.
Koristele mielesi mukaan nauhoilla, kuivatuilla kukilla tai tekokukilla. Talosta voi tehdä pääsiäispesiä, lumipeitteisen talon tekolumella ja glitterillä tai vaikkapa kauniin syksyn lehdillä ripustetuksi.
Täältä löydät myös vielä enemmän talokoristeita tässä mallissa, esimerkiksi kaksikerroksisena metallikoristeena, jota voit käyttää kakkutelineenä. Voit vapaasti selata myymäläämme.
Huomaa:
Tuotekuvissa näkyvät koriste-esineet ja tarvikkeet eivät sisälly toimitukseen.
Mitat: noin 21 cm × 9 cm × 25 cm
Korkeus silmukan kanssa: n. 30 cm
Aukon halkaisija: noin Ø6,5cm
Lasin korkeus: noin 7,5 cm
Väri: Musta, kirkas
Materiaali: metalli, lasi
Määrä: 1 kpl, 2 kpl
Tuotenro: 15343
laivaus-Paino: ≈0,69 kg
Toimitus: 19. saattaa **
Artikkelin kuvagalleria
Metallikoriste
Artikkeli, jossa on vain pieniä määriä.
Kausituotteita ei voida järjestää uudelleen!
Last Minute
Tina-ämpäri sinkkiastiat - kaikki alaluokat yhdellä silmäyksellä
DIY-Studio...