Luonnonkasvikuituja, valkaistua juuttikuitua, 300 g - Ihanteellinen tee-se-itse-askarteluprojekteihin ja kukkakauppoihin
Luonnonkasvikuituja, valkaistua juuttikuitua, 300 g - Ihanteellinen tee-se-itse-askarteluprojekteihin ja kukkakauppoihin
61,33 € varten kg
-20% Coupon code:
NATURE20
Toimitus 19. saattaa **
Oscar A. ja 20 muuta rakastavat Luonnonkasvikuituja valkaistua juuttikuitua...
100 € tavaroiden arvosta ei toimituskuluja
Yksittäiset juuttikuidut ovat täällä keskimäärin noin 80 senttimetriä pitkiä ja 1-4 senttimetriä leveitä. Pakkaus sisältää myös yksittäisiä lyhyempiä tai pidempiä luonnonkuituja, joiden pituus on noin 30 - 160 senttimetriä.
Kasvipohjaisia luonnonkuituja voit käyttää upeasti käsityöhön, floristisiin työkappaleisiin tai luovien tee-se-itse-ideoiden monipuoliseen toteuttamiseen.
Saat pussin, jossa on noin 300 grammaa juutista valmistettuja luonnollisia kasvikuituja.
Vinkki: Liikkeestämme voit ostaa myös valkopestyjä juuttikuituja sekä juuttinaruja tai kankaita.
Huomaa:
Tämä on luonnontuote ! Tämä tarkoittaa, että tuote on alttiina luonnollisille vaihteluille ja voi siksi poiketa määritetyistä mitoista muodon, värin, koon, leveyden, pituuden ja halkaisijan suhteen!
Tuotekuvissa näkyvät tarvikkeet ja koriste-esineet eivät sisälly toimitukseen.
Leveys: noin 1-4 cm
Pituus: noin 80 cm
Väri: luonnollinen väri
Materiaali: luonnon juuttikuitu, valkaistu
Nettopaino: 300g
Tuotenro: 07121
laivaus-Paino: ≈0,6 kg
Toimitus: 19. saattaa **
Artikkelin kuvagalleria
Koristeelliset puukiekot ja kuori
Artikkeli, jossa on vain pieniä määriä.
Kausituotteita ei voida järjestää uudelleen!
Last Minute
Luonnolliset esineet - kaikki alaluokat yhdellä silmäyksellä
DIY-Studio...