Koristeellinen nahkajohto ruskea niiteillä 3mm 15m

Floristik24 Koristeellinen nahkajohto ruskea niiteillä 3mm 15m Floristik24 Koristeellinen nahkajohto ruskea niiteillä 3mm 15m Floristik24 Koristeellinen nahkajohto ruskea niiteillä 3mm 15m

Koristeellinen nahkajohto ruskea niiteillä 3mm 15m

Mitä Rock`n`Roll ja tyylikkyys eivät sulje toisiaan pois, todistaa tämä koristeellinen johto jaloilla nastoilla. Laadukas teippi on valmistettu kestävästä mutta samalla erittäin pehmeästä keinonahasta, joka voidaan ihanasti leikata mittojen mukaan ja jatkojalostaa. Ole kerrankin rohkea ja osoita erityistä omaperäisyyttä käyttämällä koristenauhaa nauhoina! Kengistäsi tulee todellisia katseenvangitsijoita.

Nastoilla koristeltu ruskea nahkahihna on kiedottu muovikelalle, jonka voi ripustaa keskellä olevien reikien läpi. Nauha on noin 15 metriä pitkä ja noin 3 millimetriä leveä. Terävillä saksilla voit leikata keinonahkanauhan hyvin helposti ja saattaa sen haluttuun kokoon.


Leveys: noin 3mm
Pituus:noin 15m
Materiaali: 50 % polyesteri, 50 % polyesteriä.
krylnitriili-butadieeni- styreeni
Väri: ruskea, hopea
Määrä: 1 kpl




Tuotenro: 1177-003-425
Paino: 0,35 kg
Toimitus: Toimitus ei ole mahdollista.

Tuote on loppuunmyyty. Saattaa olla, että se on taas saatavana myöhemmin.


Johto

Artikkeli, jossa on vain pieniä määriä.
Kausituotteita ei voida järjestää uudelleen!


Last Minute

Nauhat ja lahjanauha  - kaikki alaluokat yhdellä silmäyksellä