Filigraani kynttilänjalka kultaisen kiinnittämiseen Ø6,4cm K12,5cm 4 kpl antiikkia

Filigraani kynttilänjalka kultaisen kiinnittämiseen Ø6,4cm K12,5cm 4 kpl antiikkia
Kultaisissa kynttilänpidikkeissä tulppausta varten on filigraaninen kukkakuviointi, jossa on hieno koristeellinen kohokuviointi. - Kuin 1001 yöstä!Pitkän metallipiikin avulla pienet kynttilänpidikkeet voidaan helposti työntää tulppayhdisteeseen, styroxiin, maahan tai hiekkaan. - Jopa Strohrömern löytää kynttilänpitimet hyvä pito!
Koristele kynttilänpitimet kytkeä pieniä järjestelyjä pöydän koristeina häihin tai adventtiaikaan. Myös juhlava adventtiseppele voidaan tuoda kullanväristen kynttilänpitimien avulla yksinkertaisella tavalla hehkumaan.
Vianan kukkakynttilänpitimet pistokkeisiin tulevat sinulle 4 kappaleen sarjassa, muovipussiin pakattuna. Kunkin kynttilänjalan kokonaiskorkeus on noin 12,5 senttimetriä pistotulpan kanssa. Teelamppupidikkeen ulkohalkaisija on noin 6,4 senttimetriä. Metallinen tynnyri on noin 10 senttimetriä pitkä, ja sen kärjessä on irrotettava kumisuojus. Metallisen kynttilänpidikkeen sisähalkaisija on noin 6 senttimetriä, joten siihen mahtuvat kapeat pilarikynttilät ja tavalliset teevalot.
ulkohalkaisija: noin. Ø6,4cm
Sisähalkaisija: n. Ø6cm
Kokonaispituus: n. 12,5cm
Tornin pituus: n. 12,5cm
Tornin pituus: n. 12,5cm. 10cm
Materiaali:Metalli, muovi
Väri: Kultainen
Määrä: 4 kpl
Huomautus: Tuotekuvissa esitetyt lisävarusteet ja koriste-esineet eivät ei ole osa tuotetarjousta, elleivät ne nimenomaisesti sisälly.
DeepL_Translate
Tuotenro: 70055
Paino: 0,43 kg
Toimitus: Toimitus ei ole mahdollista.
Tuote on loppuunmyyty. Saattaa olla, että se on taas saatavana myöhemmin.
Kynttilänjalat ja lyhdyt
Artikkeli, jossa on vain pieniä määriä.
Kausituotteita ei voida järjestää uudelleen!
Last Minute
Joulukoristeet - kaikki alaluokat yhdellä silmäyksellä
