Citronella Suitsuketikut Bamboo L50cm 20 Tikkua x 2

Citronella Suitsuketikut Bamboo L50cm 20 Tikkua x 2
0,36 € varten pala
Toimitus 25. Maaliskuu **
100 EUR tavaroiden arvosta ei toimituskuluja

Nauti rentouttavista kesäiltoista parvekkeelle ja terassille citronella-suitsutikuilla
Koe huolettomat illat terassillasi tai parvekkeellasi noin 50 cm pituisten bambusta valmistettujen citronella-suitsutikuillamme. Nämä pitkät suitsuketangot on suunniteltu erityisesti pitämään ärsyttävät hyönteiset loitolla ja luomaan samalla rentouttavan tunnelman. Valmistettu luonnonmateriaaleista, kuten bambusta, puujauhoista ja guarkumista, ne tihkuvat ominaista sitronellan tuoksua, joka tunnetaan hyttysiä ja muita tuholaisia hylkivästä vaikutuksestaan. Nämä suitsuketangot ovat ihanteellisia puutarhajuhliin tai rentouttaviin iltoihin ulkona, ja ne eivät ole vain toiminnallisia, vaan myös tyylikkään lisän ulkosisustukseen. Anna sitronellan tuoksun rauhoittavan vaikutuksen vaikuttaa sinuun ja nauti lämpimistä kesäöistä ilman ärsyttäviä hyönteisiä.
Tuotteen ominaisuudet yksityiskohtaisesti
- Pituus noin 50cm pidempään ulkoilmaan
- Valmistettu bambusta, puujauhosta ja guarkumista ja tuoksuista
- 2 pakettia, joissa kussakin 20 tikkua
- Sopii ulkokäyttöön terassille tai parvekkeelle
- Tehokas suoja hyttysiä ja muita hyönteisiä vastaan
Sitronella-suitsutikkumme sopivat täydellisesti käytettäväksi erilaisissa ulkotiloissa. Olitpa sitten viihtyisässä yhdessäolossa ystävien kanssa, puutarhajuhlissa tai rentoutumassa illalla pitkän päivän jälkeen – nämä pitkät suitsuketikut luovat rauhallisen tunnelman. Luonnollinen sitronellan tuoksu karkottaa hellävaraisesti hyönteisiä ja varmistaa, että voit nauttia ulkoilma-ajasta häiriöttömästi.
Noin 50 cm pituiset sitronella-tuoksutangot tarjoavat pitkäkestoisen vaikutuksen ja sopivat ihanteellisesti suurempien alueiden peittämiseen. Ne voidaan helposti työntää hiekkatäytettyyn astiaan tai maalla täytettyyn kukkaruukuun turvallista istutusta varten. Luonnollisesta bambusta valmistettu ajaton muotoilu sopii täydellisesti erilaisiin ulkoilutyyliin, kuten moderni maalaistalotyyli tai rento, luonnollinen boho-tyyli.
Puutarhan tai terassin harmoniseen sisustukseen suosittelemme myös sopivien koriste-esineiden käyttöä, kuten tyylikkäitä pöytälyhtyjämme, jotka löydät myös Floristik24:stä. Yhdistä eri elementtejä luodaksesi kutsuvan ja viihtyisän ulkokeidas, joka on sekä toiminnallinen että esteettisesti miellyttävä.
Käyttövinkkejä: Käytännön neuvoja koristekäyttöön
- Käytä suitsuketikkuja hyttysten karkottamiseen puutarhajuhlissa.
- Käytä sauvoja ulkona rentoutumiseen.
- Käytä niitä parvekkeellasi miellyttävän illan luomiseksi.
- Yhdistä ne kesälyhtyihin saadaksesi tunnelmallista valonleikkiä.
Varsinkin lämpimänä vuodenaikana citronella-suitsutikut ovat erinomainen ratkaisu luonnollisiin ja tyylikkäisiin hyttyskarkotustoimenpiteisiin. Nauti pitkistä kesäpäivistä ja lämpimistä öistä ilman huolta maailmassa, kun taas tyypillinen sitronellan tuoksu antaa sinulle rauhan ja rentoutumisen tunteen. Inspiroidu Floristik24:n tarjontamme monipuolisuudesta ja laadusta ja yhdistä erilaisia tuotteita luodaksesi täydellisen ulkoilman.
Huomaa:
Tuotekuvissa näkyvät koriste-esineet ja tarvikkeet eivät sisälly toimitukseen.
H317 – voi aiheuttaa allergisia ihoreaktioita
Sisältää: Sitronellaöljy, geraniumöljy, sitronellali, sitraali, 3,7-dimetyyliokta-2,6-dienyyliasetaatti, karyofyleeni, sitronelloli
Jos joutuu iholle (tai hiuksiin): Pese runsaalla vedellä ja saippualla.
Jos ilmenee ihoärsytystä tai ihottumaa, hakeudu lääkärin hoitoon.
Kokonaispituus: noin 50 cm
Väri: Luonnollinen, Keltainen
Materiaali: Bambu, 55% puupöly, 35% guarkumi (E412), 10% hajusteet
Määrä: 2 kpl; 20 tikkua per pakkaus
Tuotenro: 887427
laivaus-Paino: ≈0,65 kg
Toimitus: 25. Maaliskuu **
Artikkelin kuvagalleria



minimum bestillingsverdi Floristik24.fi: 15 €
Tuoksukynttilät
Artikkeli, jossa on vain pieniä määriä.
Kausituotteita ei voida järjestää uudelleen!
Last Minute
Kynttilät - kaikki alaluokat yhdellä silmäyksellä
DIY-Studio...


